Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Drag Race 2017 Intervista
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Drag Race 2017 Intervista

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Drag Race 2017 Intervista

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,320 shikime
 • 4,320 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Storia permban intervista me disa garues te "Drag Race 2017" te cilet kane bere modifikime ma interesante te kerreve per te marre pjese ne kete gare. Gara eshte mbajtur ne afersi te aeroportit nderkombetare te Prishtines me 05 - 06. Gusht 2017. Muzika : TROJA https://www.facebook.com/grupiTROJA/

Kategoritë


0 komente