Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kishte goditur punëtorin – arrestohet pronari i restorantit të Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kishte goditur punëtorin – arrestohet pronari i restorantit të Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kishte goditur punëtorin – arrestohet pronari i restorantit të Prizren

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 226 shikime
 • 226 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas raportimit të Gazetës Insajderi, Prokuroria Themelore e Prizrenit ka urdhëruar arrestimin e Burim Sallauka që kishte sulmuar fizikisht punëtorin në ambientin e restorantit të tij

Kategoritë


0 komente