Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ekspertiza - Episodi 7: Labinot Tahiri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ekspertiza - Episodi 7: Labinot Tahiri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 16:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Vipa Chips

Prodhim 100% Vendor

Kliko Këtu

Ekspertiza - Episodi 7: Labinot Tahiri

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 55,061 shikime
 • 55,061 shikime
 • 0 shikues
 • 8
 • 8
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në këtë episod të shtatë të Ekspertizës, Akademikët në studio analizojnë të gjithanshim Labinot Tahiri.
Një prodhim i gjirafaStudios

Skenari & Regjia: Ard Islami
Moderatore: Erza Ramuka
Luajnë: Armend Baloku, Granit Uka, Jeton Zogiani, Fisnik Ademi

Kategoritë


2 komente