Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Family HD, prej 1 Qershorit kanali më i ri në Digitalb
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Family HD, prej 1 Qershorit kanali më i ri në Digitalb

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:12
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Family HD, prej 1 Qershorit kanali më i ri në Digitalb

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 418 shikime
 • 418 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Platforma Digitalb ka menduar që këtë 1 Qershor të vijë më pranë familjeve me një kanal tematik tërësisht dedikuar këtij target grupi. Lexo me shume ne: http://www.imalbania.com/family-hd-prej-1-qershorit-kanali-me-i-ri-ne-digitalb/

Kategoritë


0 komente