Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Presidenti i Kukësit debat në studio me Hygerta Sakon: Mos bëj më emisione të tilla! | VIDEO
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presidenti i Kukësit debat në studio me Hygerta Sakon: Mos bëj më emisione të tilla! | VIDEO

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presidenti i Kukësit debat në studio me Hygerta Sakon: Mos bëj më emisione të tilla! | VIDEO

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 373 shikime
 • 373 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, i ftuar mbrëmjen e së hënës (22/05/17) në "Rubrika Sportive", emisioni kushtuar sportit në RTSH 1, ka shpërthyer në akuza të rënda ndaj departamentit që drejton këtë program duke e akuzuar për mos paanshmëri. Sipas tij, emisioni favorizon gjithmonë rivalët e Kukësit dhe ka si qëllim ta Por kjo menjëherë ka hasur revoltën e moderatores Hygerta Sako e cila i ka kujtuar Gjicit se skuadra e Kukësit është trajtuar si të gjithë klubet e tjera të futbollit. Sako ka shtuar se gjithmonë përfaqësues të skuadrës kanë qënë të ftuar në studio po ashtu edhe insertet për të kanë qënë gjithmonë. Më poshtë gjendet edhe video e plotë e debatit të djeshëm./imalbania.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente