Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
GARA PËR DOKUMENTARIN BALLKANIK, DOKUFEST 2018

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

GARA PËR DOKUMENTARIN BALLKANIK, DOKUFEST 2018

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pamje nga disa prej filmave që do të garojnë për filmin më të mirë nga prodhimet e autorëve nga Ballkani.

Kategoritë0 komente