Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
gjirafaVideo - DokuKuiz - Dita 1 (03 Gusht 2019)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
gjirafaVideo - DokuKuiz - Dita 1 (03 Gusht 2019)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 17:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

gjirafaVideo - DokuKuiz - Dita 1 (03 Gusht 2019)

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 3,221 shikime
 • 3,221 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shpërblimet e dhuruara:
🥇 Orë dore Police
🥈 Vathë Hot Diamonds
🏅 Cantë Pulse


Moderatore: Arta Nitaj

Kategoritë


0 komente