Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Haradinaj flet për datën e mundshme të liberalizimit të vizave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj flet për datën e mundshme të liberalizimit të vizave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj flet për datën e mundshme të liberalizimit të vizave

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 133 shikime
 • 133 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komentet e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, lidhur me datën e liberalizimit të vizave për Kosovën. Këto komente Haradinaj i bëri për media pas mbledhjes së rregullt të Qeverisë.

Kategoritë


0 komente