Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Për 100 ditë qeverisje do të ketë 300-400 vendime
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Për 100 ditë qeverisje do të ketë 300-400 vendime

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Për 100 ditë qeverisje do të ketë 300-400 vendime

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 709 shikime
 • 709 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Për 100 ditë qeverisje do të ketë 300-400 vendime

Kategoritë


0 komente