Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Haradinaj: Shfuqizimi i Gjykatës Speciale është në të mirën e deputetëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Haradinaj: Shfuqizimi i Gjykatës Speciale është në të mirën e deputetëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Haradinaj: Shfuqizimi i Gjykatës Speciale është në të mirën e deputetëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 812 shikime
 • 812 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Haradinaj: Shfuqizimi i Gjykatës Speciale është në të mirën e deputetëve

Kategoritë0 komente