Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Si mund ta kalojmë ditën me 5 euro në Prishtinë?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Si mund ta kalojmë ditën me 5 euro në Prishtinë?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Si mund ta kalojmë ditën me 5 euro në Prishtinë?

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 3,750 shikime
 • 3,750 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi ka vendosur të realizoj një storie ndryshe nga ato të tjerat, e cila të bëjë me shpenzimin e 5 eurove të individit në një ditë dhe për atë se çka mund të blejmë me to. Kafe në mëngjes e ushqim por çfarë zgjodhëm për drekë e darkë,

Kategoritë


2 komente