Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Milionerët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Milionerët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 45:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Milionerët

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 11,443 shikime
 • 11,443 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova ka një klasë politike e të cilën të tillë e bëri lufta. Milionerë janë edhe ata që i ikën luftës. Edhe ata që silleshin korridoreve të Kremlinit kur u bë lufta.

Milionerë janë edhe ata që ishin kundër luftës. Të tillë janë edhe ata që janë pro shtetit të Kosovës e edhe ata që janë kundër tij.

Sa vlejnë pasuritë e tyre dhe si i fituan ato, këto përgjigje i mësoni në dokumentarin “Milionerët” me autor Visar Duriqi.

 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente