Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Pedofilia në shkolla dhe institucione të tjera, sa raste i ka nën hetim drejtësia kosovare?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Pedofilia në shkolla dhe institucione të tjera, sa raste i ka nën hetim drejtësia kosovare?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Pedofilia në shkolla dhe institucione të tjera, sa raste i ka nën hetim drejtësia kosovare?

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 114 shikime
 • 114 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Pedofilia në shkolla dhe institucione të tjera, sa raste i ka nën hetim drejtësia kosovare?

 InDoks | E përdhunuar nga shteti /pjesa e katërt

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë


0 komente