Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Avokati Halilaj: Kështu e zbulova krimin kundër të miturës, Policia në Drenas ka edhe shumë krime
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Avokati Halilaj: Kështu e zbulova krimin kundër të miturës, Policia në Drenas ka edhe shumë krime

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Avokati Halilaj: Kështu e zbulova krimin kundër të miturës, Policia në Drenas ka edhe shumë krime

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 407 shikime
 • 407 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Avokati Halilaj: Kështu e zbulova krimin kundër të miturës, Policia në Drenas ka edhe shumë krime

Indoks | Intervistë me Gazmend Halilajn, Avokat në Drenas

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “ E përdhunuar nga shteti”

http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë


0 komente