Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Blakaj: Tregoni kush ka vdekur prej mariuhanës?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Blakaj: Tregoni kush ka vdekur prej mariuhanës?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 19:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Blakaj: Tregoni kush ka vdekur prej mariuhanës?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 139 shikime
 • 139 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Blakaj: Tregoni kush ka vdekur prej mariuhanës?

 InDoks | Intervistë me Safet Blakajn, Drejtor Ekzekutiv në OJQ-në “Labyrinth” 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu : http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente