Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Brutale dhe e paramenduar mirë, historia e vrasjes së gruas me 15 plumba nga burri i saj në Prizren
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Brutale dhe e paramenduar mirë, historia e vrasjes së gruas me 15 plumba nga burri i saj në Prizren

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Brutale dhe e paramenduar mirë, historia e vrasjes së gruas me 15 plumba nga burri i saj në Prizren

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 3,465 shikime
 • 3,465 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente