Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Heronj apo tradhtarë- si do ti nxjerr historia politikanët shqiptarë e serbë nga marrëveshja që po e negocion njeriu i Trump?
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Heronj apo tradhtarë- si do ti nxjerr historia politikanët shqiptarë e serbë nga marrëveshja që po e negocion njeriu i Trump?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Heronj apo tradhtarë- si do ti nxjerr historia politikanët shqiptarë e serbë nga marrëveshja që po e negocion njeriu i Trump?

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 316 shikime
 • 316 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Emisionin e plotë mund ta gjeni këtu: https://bit.ly/2tbC1Xo

Kategoritë


0 komente