Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

InDoks | Kështu grabitêsit hyjnë në bastore- me kallashnikov e sopatë (Video Ekskluzive)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Kështu grabitêsit hyjnë në bastore- me kallashnikov e sopatë (Video Ekskluzive)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Kështu grabitêsit hyjnë në bastore- me kallashnikov e sopatë (Video Ekskluzive)

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 263 shikime
 • 263 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo video është pjesë e dokumentarit "Loto Qeveria" https://bit.ly/2UEbEG5

Kategoritë0 komente