Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Humanizëm në kohë pandemie
InDoks Promo | Humanizëm në kohë pandemie

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Humanizëm në kohë pandemie

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 540 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Pamjet e ditëve të para kur edhe Kosova u godit nga pandemia që shkakton CoronaVirus-i, e kur njerëzit ziheshin për një thes miell ishin të frikshme. Paniku se do të mbeteshin pa furnizime gjatë izolimit që askush nuk e dinte se sa do të zgjaste, i kishte goditur kosovarët edhemë fortë se sa vetë sëmundja.

Derisa Qeveria në detyrë, e kapur në një betejë politike, po rrezikon që tëdështojës që të ndihmoi bizneset, pasi që i duhet një miratim nga Kuvendi, boshllëkun që shteti ka lënë po tentojnë ta mbushin nismat e njerëzve  të vullnetit të mirë

InDoks në këtë episod do të shfaqë disa prej këtyre nismave. Është një episod i kushtuar humanizmit në kohë pandemie.

E diele, 20:10, në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500