Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | Mafia e ndërtimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks Promo | Mafia e ndërtimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | Mafia e ndërtimit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 2,285 shikime
 • 2,285 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me leje, ose pa leje, biznesi i ndërtimit në Kosovë mbetet një nga bizneset më të fuqishme në vend.

Është një nga bizneset multimilionëshe ku vdekshmëria e punëtorëve është në nivel shqetësuese. Mafia e shpëlarja e parave lidhen po me këtë biznes.

InDoks në këtë dokumentar sjell prapaskenat e rasteve më kriminale që lidhen me ndërtimin në vend, si dhe prapaskenat e një hoteli të privatizuar nga kosovari me famë botërore prej mafiozi, Currit të Mitrovicës, ku u vra një qytetar.

Këtë të diele në ora 20: 10 në RTV Dukagjini dhe live në InDoks transmetohet dokumentari “Mafia e ndërtimit”.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente