Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
InDoks Promo | PDK, një dekadë e errët
InDoks Promo | PDK, një dekadë e errët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks Promo | PDK, një dekadë e errët

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 2,315 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për më shumë se një dekadë, PDK-ja e krijuar nga Hasim Thaçi dhe e trashëguar nga Kadri Veseli nuk i është ndarë pushtetit. Duke qeverisur që nga viti 2007, e më shumë duke keq-qeverisur. Po e kërkojnë tash edhe një “Dekadë të re”.

InDoks në dokumentarin “PDK, një dekadë e errët” me autor Visar Duriqi, do të sjell në mendjen e publikut momentet të cilat e përshkruajnë dekadën e parë të PDK-së. Me procese gjyqësore të figurave të fuqishme të saj në vend dhe me akuza për krime morbide për liderët e saj jashtë vendit. Me suksese kozmetike e me dështime spektakulare.

Shpalosen edhe momente krizash, aferash e hajni votash. Është një dokumentar për një dekadë të errët në Republikën e Kosovës.

Të dielën, në ora 20:10 në RTV Dukagjini dhe live në Insajderi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500