Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | Spastrimi etnik i Medvegjës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | Spastrimi etnik i Medvegjës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 47:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | Spastrimi etnik i Medvegjës

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 5,319 shikime
 • 5,319 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Për pak vite mijëra shqiptarëve u janë fshirë adresat që rezulton më vonë edhe me pamundësi për të pasur dokumente identifikimi dhe si përfundim edhe të drejtë për të votuar.
Etnia shqiptare në Medvegjë po tkurret deri në zhdukje.

Kategoritë


0 komente