Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kryeinspektoria e Policisë nuk e përjashton mundësinë që rastin e përdhunimit në Drenasit të ketë të përfshirë policë të tjerë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kryeinspektoria e Policisë nuk e përjashton mundësinë që rastin e përdhunimit në Drenasit të ketë të përfshirë policë të tjerë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kryeinspektoria e Policisë nuk e përjashton mundësinë që rastin e përdhunimit në Drenasit të ketë të përfshirë policë të tjerë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 156 shikime
 • 156 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeinspektoria e Policisë nuk e përjashton mundësinë që rastin e përdhunimit në Drenasit të ketë të përfshirë policë të tjerë

InDoks | Intervistë me Miradije Kelmendin, Kryeshefe e Inspektoratit Policor

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “E përdhunuar nga shteti” 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gqbomu

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente