Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ky deputet nuk flet për ShIK e UDB, rrezikon të mos ri-zgjidhet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky deputet nuk flet për ShIK e UDB, rrezikon të mos ri-zgjidhet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky deputet nuk flet për ShIK e UDB, rrezikon të mos ri-zgjidhet

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 371 shikime
 • 371 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky deputet nuk flet për ShIK e UDB, rrezikon të mos ri-zgjidhet


Intervistë me Korab Sejdiun, Deputet në Kuvendin e Kosovës

Kjo intervistëështë bërë për dokumentarin “Parlamenti +18” që të plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2Tg74MM 

Kategoritë


0 komente