Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Policia e Kosovës: Dilerët po u shesin drogë edhe fëmijëve në shkolla
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policia e Kosovës: Dilerët po u shesin drogë edhe fëmijëve në shkolla

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policia e Kosovës: Dilerët po u shesin drogë edhe fëmijëve në shkolla

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 239 shikime
 • 239 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e Kosovës: Dilerët po u shesin drogë edhe fëmijëve në shkolla

 

Intervistë me Bajram Nuhiun, oficer i antidrogës në Policinë e Kosovës

 

Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: http://bit.ly/2Gg66Kr

Kategoritë


0 komente