Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Profil | Historia e Jeton Sadikt që e falimentoi “Llamkosin” dhe i mashtroi tri banka (Pjesa e dytë)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profil | Historia e Jeton Sadikt që e falimentoi “Llamkosin” dhe i mashtroi tri banka (Pjesa e dytë)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profil | Historia e Jeton Sadikt që e falimentoi “Llamkosin” dhe i mashtroi tri banka (Pjesa e dytë)

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 437 shikime
 • 437 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Si ia arriti një biznesmen kosovaro-britanik i lidhur me një oligark rus, ta blejë një ndër fabrikat më të rëndësishme? Si falimentoi dhe i pa punë afro 500 punëtorë?

InDoks me autorë Visar Duriqi, sjellë hulumtimin për një ndër privatizimet më famkeqe të fabrikave në Kosovë, "Llamkos".

Këtu e gjeni të plotë dokumentarin: http://bit.ly/2BKXbMT

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente