Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zgjedhjet më të flliqta në Kosovë, mbushje e sëndukëve, blerje e vjedhje votash- flet ish-deputeti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Zgjedhjet më të flliqta në Kosovë, mbushje e sëndukëve, blerje e vjedhje votash- flet ish-deputeti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zgjedhjet më të flliqta në Kosovë, mbushje e sëndukëve, blerje e vjedhje votash- flet ish-deputeti

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 860 shikime
 • 860 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zgjedhjet më të flliqta në Kosovë, mbushje e sëndukëve, blerje e vjedhje votash- flet ish-deputeti

 Dokumentarin e plotë e gjeni këtu: https://bit.ly/2J9BQAJ

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente