Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi,com | Veteranët protestojnë – japin një ultimatum Prokurorisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi,com | Veteranët protestojnë – japin një ultimatum Prokurorisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi,com | Veteranët protestojnë – japin një ultimatum Prokurorisë

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), të rajonit të Dukagjinit kanë protestuar sot para Pallatit të Drejtësisë. Kjo protestë sipas organizatorëve që ka qenë OVL e UÇK-së, thuhet se është mbajtur kundër padrejtësisë që po i bëhet luftës së shenjtë të UÇK-së.

Kategoritë


0 komente