Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:53
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 10,276 shikime
 • 10,276 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi /Intervistë | Rrëfimi ekskluzive i nxënëses së përdhunuar nga profesori dhe polici në Drenas

Sonte në ora 19:00 ndiqeni në Insajderi rrëfimin e plotë të të miturës nga Drenasi që u përdhunua nga profesori dhe polici

Kategoritë


0 komente