Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ankthi i familjes së Tomorr Morinës në pritje të vendimit të autoriteteve maqedonase
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ankthi i familjes së Tomorr Morinës në pritje të vendimit të autoriteteve maqedonase

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ankthi i familjes së Tomorr Morinës në pritje të vendimit të autoriteteve maqedonase

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 895 shikime
 • 895 shikime
 • 0 shikues
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


0 komente