Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Insajderi.com | Halil Kastrati tashmë ka një "parti"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Halil Kastrati tashmë ka një "parti"

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Halil Kastrati tashmë ka një "parti"

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 152 shikime
 • 152 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Insajderi.com | Halil Kastrati tashmë ka një "parti"

 

Halil Kastrati, humanisti i madh shqiptar ka folur për “Insajderin”, rreth mundësisë së formimit të një partie politike.

Kategoritë0 komente