Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
‘Zhurmë’ në Bruksel - Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa prej 100%
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
‘Zhurmë’ në Bruksel - Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa prej 100%

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘Zhurmë’ në Bruksel - Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa prej 100%

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 466 shikime
 • 466 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

‘Zhurmë’ në Bruksel - Haradinaj nuk tërhiqet nga taksa prej 100%

Pas takimit të tretë në Këshillin e MSA-së mes delegacionit kosovar dhe përfaqësuesve nga BE, është anuluar konferenca e përbashkët mes Haradinaj e Mogherinit, siç u raportua arsyeja ka qenë insistimi i BE-së që Kosova të tërhiqet nga taksa prej 100% ndaj mallrave nga Serbia e Bosnje Hercegovina.Të gjitha të drejtat janë të rezervuara për Insajderi.com dhe mbrohen nga GjirafaVideo © 

 

Për më shumë na ndiqni në:

♦ Facebook ⇒ @GOInsajderi

♦ Facebook ⇒ @InsajderiDoks

♦ Instagram ⇒ @gazetainsajderi

https://insajderi.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente