Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Historia e hebrenjve që gjetën strehë në Kosovë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Historia e hebrenjve që gjetën strehë në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Historia e hebrenjve që gjetën strehë në Kosovë

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 279 shikime
 • 279 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë luftës së dytë botërore rreth 550 hebrenj llogaritet që kanë ardhur në Kosovë të gjithë këta kanë gjet strehim në familjet shqiptare.

Kategoritë


0 komente