Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Insajderi.com | Intervistë me Reshat Qalaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Insajderi.com | Intervistë me Reshat Qalaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 23:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Insajderi.com | Intervistë me Reshat Qalaj

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 256 shikime
 • 256 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

A e ka neglizhuar policia rastin e raportimit të 34 vjeçarit, Abid Jashari për kërcënim, i cili u vra dy ditë më parë në Prishtinë?

Cili është rrëfimi i Qalajt, për rastin e vrasjes në pikë të ditës në Ferizaj?

Si e komenton ai skandalin nga zyrtari policor, Vesel Veseli i cili abuzoi seksualisht me të miturën, 16 vjeçare?

Qalaj flet edhe për rasti i djalit të shefit të AKI-së, Shpend Maxhuni!

A po mbahet vendimi i tij, që zyrtarët policorë mos të lejohen gjatë orarit të punës të mos frekuentojnë tempujt fetarë e as kafenetë?

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente