Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Mabetex”, i ofroi 20 mijë euro për t’i mos paditur - sot i thonë kurrë s’ke punuar tek ne
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Mabetex”, i ofroi 20 mijë euro për t’i mos paditur - sot i thonë kurrë s’ke punuar tek ne

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Mabetex”, i ofroi 20 mijë euro për t’i mos paditur - sot i thonë kurrë s’ke punuar tek ne

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 396 shikime
 • 396 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Mabetex”, i ofroi 20 mijë euro për t’i mos paditur - sot i thonë kurrë s’ke punuar tek ne

Kategoritë


0 komente