Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Naim Bazaj tregon arsyet pse qytetarët duhet t'ia besojnë votën atij
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Naim Bazaj tregon arsyet pse qytetarët duhet t'ia besojnë votën atij

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Naim Bazaj tregon arsyet pse qytetarët duhet t'ia besojnë votën atij

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 185 shikime
 • 185 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Naim Bazaj ka folur për prioritet e tij, nëse fiton postin e deputet. Mes tjerash ai ka treguar se si mund të jap kontributin e tij për qytetin e Drenasit, e se si mund t'ju dalë në ndihmë qytetarëve. 

Kategoritë


0 komente