Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrahje e rëndë brenda një klase në shkollën "Sami Frashëri" në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrahje e rëndë brenda një klase në shkollën "Sami Frashëri" në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrahje e rëndë brenda një klase në shkollën "Sami Frashëri" në Prishtinë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 25,501 shikime
 • 25,501 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë


1 koment