Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrëfimi drithërues i Mejreme Kelmendi që humbi dy djemtë e bashkëshortin gjatë luftës në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi drithërues i Mejreme Kelmendi që humbi dy djemtë e bashkëshortin gjatë luftës në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi drithërues i Mejreme Kelmendi që humbi dy djemtë e bashkëshortin gjatë luftës në Kosovë

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 131 shikime
 • 131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

20 vite më parë, tre familjarë të familjes Kelmendi u vranë në fshatin Rakovinë të Gjakovës. Me 13 maj në ekspozitën “Na ishte një herë që kurrë mos qoftë”, të organizuar nga Fondi për të Drejtën Humanitare në Kosovë, Mejreme Kelmendi rrëfeu për vrasjen e dy djemve Besimit, 12 vjeç dhe Haxhiut, 10 vjeç si dhe të bashkëshortit të saj.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente