Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Rrëfimi i babait të UÇK-së, guximi dhe frika e tij për të ardhmen e djalit në Maqedoninë e Veriut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i babait të UÇK-së, guximi dhe frika e tij për të ardhmen e djalit në Maqedoninë e Veriut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i babait të UÇK-së, guximi dhe frika e tij për të ardhmen e djalit në Maqedoninë e Veriut

 • E publikuar: para 1 jave
 • 1,343 shikime
 • 1,343 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ekipi i Gazetës Insajderi, ishte në Tetovë, atje ku jeton Albert Rufati tash e 38 vite bashkë me familje. Arsyeja e vizitës ishte UÇK-ja. Jo Ushtria Çlirimtare e Kosovës e as ajo Kombëtare, por emri i djalit të tij, Uçk Rufati, i cili tash ka mbushur tri vjet.

Kategoritë


0 komente