Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 323 shikime
 • 323 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrëfimi i Dren Cakës 10 vjet pas masakrimit të familjarëve të tij nga forcat serbe

Kategoritë


0 komente