Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Sa i pasur është Burdushi?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Sa i pasur është Burdushi?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Sa i pasur është Burdushi?

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 312 shikime
 • 312 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Hysni Peqani i njohur si mjeku popullor nga muaji nëntor është duke u mbajtur në paraburgim. Nesër do të shfaqet në seancë gjyqësore, ku pritet të shqyrtohet çështja për pasurinë e tij.  

Kategoritë


0 komente