Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
"Shok”-ët që ecën në tapetin e kuq në Oscar - Çfarë bëjnë sot aktorët Andi Bajgora dhe Lum Veseli
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Shok”-ët që ecën në tapetin e kuq në Oscar - Çfarë bëjnë sot aktorët Andi Bajgora dhe Lum Veseli

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 10:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Shok”-ët që ecën në tapetin e kuq në Oscar - Çfarë bëjnë sot aktorët Andi Bajgora dhe Lum Veseli

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,477 shikime
 • 1,477 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Shok” është filmi i parë kosovar i futur ndonjëherë në Oscar, në kategorinë e filmit më të mirë të shkurtër. E për herë të parë aktorët nga Kosova, Lum Veseli dhe Andi Bajgora ecën në tapetin e kuq në Hollivud. -Si e kujtojnë ata paraklimin në Oscar tash në këto vite? - Çka ka ndryshuar Oscar tek ta? -Çfarë bëjnë tani aktorët? Për këto dhe më shumë, ndiqeni intervistën e plotë

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente