Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vrasja e Florent Ahmetit në kazino - Gjykata e dënon vrasësin me 25 vjet, familja kërkon dënim të përjetshëm
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vrasja e Florent Ahmetit në kazino - Gjykata e dënon vrasësin me 25 vjet, familja kërkon dënim të përjetshëm

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vrasja e Florent Ahmetit në kazino - Gjykata e dënon vrasësin me 25 vjet, familja kërkon dënim të përjetshëm

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 1,984 shikime
 • 1,984 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me 25 vite burgim është dënuar Astrit Pacolli nga Gjykata Themelore në Prishtinë për vrasjen e Florent Ahmetajt në vendin e tij të punës brenda kazinosë ‘’Matrix’’ në Lipjan në mars të këtij viti.
E me vendimin e gjykatës nuk po pajtohen kurrsesi familjarët e të ndjerit. 
 

Kategoritë


0 komente