Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Zemërgjerësia e kosovarit në Kroaci – plot 30 vjet shpërndanë bukë falas, vazhdon edhe në kohën e pandemisë
Zemërgjerësia e kosovarit në Kroaci – plot 30 vjet shpërndanë bukë falas, vazhdon edhe në kohën e pandemisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Zemërgjerësia e kosovarit në Kroaci – plot 30 vjet shpërndanë bukë falas, vazhdon edhe në kohën e pandemisë

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 237 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Kush është kosovari nga Hasi i Prizrenit që po shpërndan bukë falas për njerëzit në nevojë në Zagreb, madje ai edhe u dënua për këtë gjest bamirës. Për këto dhe më shumë detaje ndiqeni intervistën e plotë

Kategoritë


0 komente


0/500