Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Intervistë me Yll Avdijajn, Psikoterapeut.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Intervistë me Yll Avdijajn, Psikoterapeut.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Intervistë me Yll Avdijajn, Psikoterapeut.

 • E publikuar: Para 2 muajve
 • 160 shikime
 • 160 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kjo intervistë është bërë për emisionin InDoks | Biznes me Magjinë  

 

Kategoritë


0 komente