Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kështu e mashtronin Dalladakun se do t’ia kthejnë paratë e ryshfetit të marruara në emër të Veselit e Halitit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu e mashtronin Dalladakun se do t’ia kthejnë paratë e ryshfetit të marruara në emër të Veselit e Halitit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu e mashtronin Dalladakun se do t’ia kthejnë paratë e ryshfetit të marruara në emër të Veselit e Halitit

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 5,699 shikime
 • 5,699 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Faton Dalladaku kishte vendosur që pas katër muajve t’ua kërkonte Rrahim Hashimit dhe Kadri Rexhepit paratë që ai fillimisht ua kishte dhënë ryshfet për ndërtimin e spitalit. Dalladaku paratë nuk i mori, por u përball me arsyetime të ndryshme. Rexhepi e arsyetonte Hashimin se e ka babanë në prag të vdekjes.

Kategoritë


0 komente