Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Krom

15,494 shikime

Pasi ka humbur dy burra, një grua memece, nënë e dy fëmijëve duhet të mbijetojë dhe të mbështesë familjen me vullnetin e saj. Djali i saj i madh, një 15 vjeçar, përpiqet të gjejë veten duke shkuar në shkollë dhe duke nisur punë ilegalisht në një minierë Kromiumi në afërsi. Një burrë i zonës, i cili i qëndron pranë kësaj familjeje disfunksionale, gjendet në mes të dashurisë së gruas dhe xhelozisë e zemërimit të djalit të saj adoleshent. Një mësuese e re dhe rebele, i bëhet mbështetje djaloshit të ri, duke e udhëzuar atë në rrugëtimin e vështirë drejt burrërisë.

Shfaq më shumë

Regjisor: Bujar Alimani
Producentë: Tefta Bejko, Anita Elsani, Valon Jakupaj, Thanos Anastopoulos 
Aktorë: Fredjon Ruci, Klodjana Keco, Mirela Naska, Kasem Hoxha, Denis Shira, Erjona Kaja, Bledi Naska. 

Alternate Text
Krom
  • Krom
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat