Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
"Krom"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Krom"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Krom"

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14,451 shikime
 • 14,451 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisor: Bujar Alimani Producentë: Tefta Bejko, Anita Elsani, Valon Jakupaj, Thanos Anastopoulos Aktorë: Fredjon Ruci, Klodjana Keco, Mirela Naska, Kasem Hoxha, Denis Shira, Erjona Kaja, Bledi Naska. Pasi që ka humbur dy burra, një grua memece, nënë e dy fëmijëve duhet të mbijetojë dhe të mbështesë familjen me vullnetin e saj. Djali i saj i madh, një 15 vjeçar, përpiqet të gjejë veten duke shkuar në shkollë dhe duke nisur punë ilegalisht në një minierë Kromiumi në afërsi. Një burrë i zonës, i cili i qëndron pranë kësaj familjeje disfunksionale, gjendet në mes të dashurisë së gruas dhe xhelozisë e zemërimit të djalit të saj adoleshent. Një mësuese e re dhe rebele, i bëhet mbështetje djaloshit të ri, duke e udhëzuar atë në rrugëtimin e vështirë drejt burrërisë.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

5 komente