Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kur Grabovci dhe Buja nuk merreshin vesh për Agjencinë e Akreditimit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kur Grabovci dhe Buja nuk merreshin vesh për Agjencinë e Akreditimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kur Grabovci dhe Buja nuk merreshin vesh për Agjencinë e Akreditimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,513 shikime
 • 1,513 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Agjencia e Kosovës për Akreditim u përjashtua nga EQAR pasi sipas tyre ka ndikim politik nw këtë agjenci, pasi kryeministri ka shkarkuar bordin pa arsye. Por ndikimi politik në këtë agjenci ishte edhe në kohën e qeverisjes së PDK-së. Nga seria Dosja e Shefave sjellim përballjen Adem Grabovci vs Ramë Buja për emërime në këtë Agjenci.

Kategoritë


0 komente