Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lëndimet e shpinës - Këshilla nga Praxis dhe oferta nga Katër A
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lëndimet e shpinës - Këshilla nga Praxis dhe oferta nga Katër A

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lëndimet e shpinës - Këshilla nga Praxis dhe oferta nga Katër A

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 131 shikime
 • 131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nëse dëshiron që problemet tuaja për shkak qëndrimeve të gjata në karrige të marrin fund, zgjidhni kompaninë e mobileve Katër A, ndërsa Praxis - Physiotherapy Center për këshilla dhe për trajtime!

Kategoritë


0 komente